ČARODĚJNICE NA TUNELU

16 Dub

OV Heřmanice pořádá pro všechny obyvatele a příznivce Heřmanic ČARODEJNICE NA TUNELU dne 30. 4. 2019 (úterý) začátek v 17:00 hod. Čarodějnické převleky, masky, košťata a další potřeby vezměte s sebou, ať si pořádně zařádíme. Zapálení ohně cca ve 20 hod., … Číst více »

Veřejná schůze osadního výboru + bowling

16 Říj

OV Heřmanice zve všechny své občany a příznivce na veřejnou schůzi osadního výboru, která se koná v sobotu 10. listopadu 2018 od 16 hodin ve Sportovním centru Nová Paka. Všechny vaše připomínky, nápady, doporučení i stížnosti jsou vítány. Schůze nebude dlouhá, protože už v … Číst více »

Přistavení vozidel pro svoz nebezpečných odpadů

15 Říj

Budou odebírány odpady pouze osobně doručené, nikoli odložené na příslušném stanovišti. Seznam druhů odebíraných odpadů: Televizory, chladničky, autobaterie, rozhlasové přijímače, zářivky, nebezpečné látky a jejich obaly, pneumatiky, počítače. Budeme brát i železný šrot. sobota 20.10.2018 Heřmanice – autobusová zastávka U kříže 9,00 … Číst více »

Výsledky a fotky + video z turnaje v nohejbalu

5 Zář

Umístění hráčů v nohejbalovém turnaji, který se konal 4. září 2016 v Heřmanicích  GRUND MILAN – KAZDA VOJTĚCH  JEBAVÝ MARTIN – MILITKÝ RADEK  VALENTA  PAVEL – FAJFER PAVEL  HAVLÍK MIROSLAV – HABAL RADEK  RYBA ZDENEK – PALAS RADEK  NOVÁK JIŘÍ … Číst více »